x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej
PL | EN
EURO | PLN

Wyszukaj na stronie:

Wyszukaj na stronie:

Filmy


Historia Velaqua - pływający rower wodny do ćwiczenia w wodzie. Idealny do aquafitnessu, rewelacyjna siłownia wodna.
A tak to się zaczęło...
Velaqua na plaży - zobacz o ile przyjemniejsze są ćwiczenia na rowerze wodnym, odbywające się w otoczeniu przyrody.
Mamy piękne morze i jeziora. Wykorzystajmy to i przybliżmy ludzi do pięknej natury poprzez ćwiczenia na rowerze Velaqua.
Velaqua w Polinezji - to wspaniały przykład wykorzystania urządzeń do ćwiczenia w  wodzie w przepięknych krajobrazach Polinezji. Zapierają dech wpiersiach. Ćwiczenia wykonywane w takich okolicznościach są dużo przyjemniejsze i  ciekawsze. Velaqua to chyba jedyne urządzenie które daje tak duże możliwości w naturalnym otoczeniu środowiska.

Wodne Show z urządzeniami Velaqua na basenie. Ćwiczenia połączone z rewelacyjną zabawą dla każdego to jest to!Trening wodny z Velaqua. Możliwości urządzenia Velaqua są ogromne. Ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia. Uroku i niezwykłości ćwiczeniom wykonywanym w wodzie dodadzą przepiekne krajobrazy przyrody, jeśli z naszym rowerem wodnym wyjdziemy w plener. Bardzo do tego zachęcamy. A tym czasem obejrzyj film i zobacz ułamek możliwości ćwicząć w wodzie z Velaqua.

 

Przykładowy zestaw kilkunastu ćwiczeń  - trening na Velaqua dla każdego. Zaprezentowano krótki zestaw ćwiczeń, który przy wykonaniu powtórzeń może się stać prawdziwym i bardzo efektywnym treningiem. Zobacz jak proste jest ćwiczenie na Velaqua. Wypróbuj naszą propozycję.wróć

Bezpieczne zakupy

Fachowa obsługa

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Poznaj nasze nowości
oraz unikalne oferty szybciej niż inni!

Jesteś zainteresowany ofertą zabawek lub urządzeń Aquagym?

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu. Napisz czym jesteś zainteresowany i podaj do siebie kontakt, a my się z Tobą skontaktujemy i przedstawimy ofertę.

Kontakt

HORN

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 5541
tel 882 040 050 od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00