x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej
PL | EN
EURO | PLN

Wyszukaj na stronie:

Wyszukaj na stronie:

Co to jest Velaqua


Velaqua to pierwsze pływające urządzenie do ćwiczenia w wodzie, które nie tonie. Jest bardzo stabilne, więc nie musisz się martwić, że się wywrócisz. Niektórzy nazywają Velaqua rowerem wodnym. I rzeczywiście po części go przypomina, w końcu pedałujemy, ale... bez pedałów.

 Rower wodny Velaqua

 

Konstrukcja Velaqua pozwala na wykonywanie ruchu pedałowania w wodzie, który pozwala na poruszanie się do przodu i do tyłu. Z kolei klasyczny rower wodny stoi na dnie basenu.

 

 

 

To czysta Rewolucja!

 

 

 

Prostota jest kluczem do sukcesu! Rama, dwa pływaki, dobry humor i już jesteś gotowy na niesamowite doznania.

 

 

Środek ciężkości urządzenia znajduje się pod wodą, w związku z tym bardzo trudno jest go wywrócić. Jest bezpieczne i można go używać na basenach krytych, otwartych prywatnych i publicznych a także w morzu, jeziorze czy rzece.

 Stabilny urządzenie Velaqua

 

Rower Velaqua jest bardzo lekki i łatwy w obsłudze. W razie potrzeby można go szybko i sprawnie rozłożyć na kilka podstawowych części i przenieść w dowolne miejsce.

 

 

Velaqua początkowo było głównie wykorzystywane w rehabilitacji medycznej, ćwiczeniach cardio i fizjoterapii na basenie. Granica między jego leczniczym a rekreacyjnym wykorzystaniem szybko się zatarła.


 

wróć

Bezpieczne zakupy

Fachowa obsługa

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Poznaj nasze nowości
oraz unikalne oferty szybciej niż inni!

Jesteś zainteresowany ofertą zabawek lub urządzeń Aquagym?

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu. Napisz czym jesteś zainteresowany i podaj do siebie kontakt, a my się z Tobą skontaktujemy i przedstawimy ofertę.

Kontakt

HORN

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 5541
tel 882 040 050 od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00